Yamaha PSR F51 Klavye Org 61 Tuşlu Profesyonel Org /Kılıf Hediye)

Yamaha PSR F51 Klavye Org 61 Tuşlu Profesyonel Org /Kılıf Hediye)

Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺1.980,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.459,50(KDV Dahil)
₺183,83 'den başlayan taksitlerle

 

   

 

Yamaha PSR F51 Klavye Org 61 Tuşlu Profesyonel Org /Kılıf Hediye)

*Yamaha F51 Modelinde Kampanya Sizi Bekliyor. Bu ürünü bizden aldığınızda '' Org Kılıfı'' Ücretsiz olarak Hediye Edilecektir. 

 

Yamaha org kategorisinde yer alan yamaha psr f51, 61 tuşlu profesyonel org modelidir. Uygun ödeme seçenekleri ile yamaha psr f51 org fiyatları yonka'da


Yamaha psr f51 org modeli son yılların en çok talep edilen müzik aletlerinden biridir. Bu eşsiz müzik aletinin tercih edilme sebeplerini oldukça geniş ve kapsamlı bir şekilde ele alacağım. Öncelikle tuşlu müzik aletlerinin vazgeçilmez üyesi olan orglar hakkında genel bilgiler vermek istiyorum. Org adındaki bu eşsiz enstrümanda ses körük yardımıyla iletilen hava akımının metal ve diğer yapıdan oluşabilen boru içlerinde yol alırken içlerinde bulunan hava sütunlarının harekete geçmesi ile ses elde edilmektedir. Hem pedallı hem de klavyeli bir müzik aletidir. Bu eşsiz ürünün ilk örneklerini geçmiş zamanlarda kiliseler de görebilmekteyiz. Oldukça büyük yapılarda olabilen bu enstrüman ciddi oranda taşınmaz yapıda değerlendirilerek tasarlanmıştır. 


Günümüzde ise teknolojinin enstrümanlara dahil edilmesi ile birlikte çok daha küçük yapıda olmalarına rağmen eşsiz ses ve tını özelliklerine sahip halde karşımıza çıkan müzik aletleri bulunmaktadır. Yamaha psr f51 org modeli de bu ürünlere en iyi örnektir. Dünya üzerinde sıklıkla değerlendirilen 120 adet ses ve 114 adet ritme sahip olan bu eşsiz müzik aletinden elde edeceğiniz sesler sadece hayal gücünüz ile sınırlıdır. Çok yönlü olarak oldukça verimli bir şekilde birçok alanda kullanabileceğiniz bu eşsiz modeli kullanmak o kadar basit ki, performans ettiğiniz ilk andan itibaren şaşıracaksınız. Bu yüzden varsa eğer bu tarz tuşlu müzik aletine ilginin bu enstrüman modeli sizler için kaçırılmayacak derecede büyük bir fırsattır. Taşınabilmesi için oldukça hafif yapıda üretilen bu eşsiz enstrümanı ihtiyaç duyduğunuz takdirde piller ile de kullanabilirsiniz. 
Yamaha psr f51 org, 61 adet tuşa sahip olmak ile birlikte led ekrana sahiptir. Sadece 3,4 kg ağırlığında olan bu müzik aleti kulaklık girişine sahiptir. Yani isterseniz sadece sizlerin işiteceği düzeyde çalışmalar yapabilir. Çalışma yani ürünü kullanma saatlerini toplu alanlarda dahi yaşasanız istediğiniz zaman aralıklarında değerlendirebilirsiniz. Benim bu konuda sizlere tavsiyem ise bu eşsiz özelliklere sahip olan özel ürünü mutlaka en kısa zamanda değerlendirmelisiniz. Fakat dünya çapında kabul görmüş Yamaha markasının tüm ürünlerini mutlaka güvenilir ve bu alanda profesyonel olan bir tedarik noktasından satın alınız.

 

*Psr F51 Org kutu içeriğinde nota sehpası aparatı bulunur. 

*Psr F51 Modelinde Kulaklık Çıkışı bulunur. Kulaklığınız var ise sadece siz duyabilirsiniz

*Psr F51 Modelini İsterseniz 6 adet AA Boyut 1,5V Pil ile de çalıştırabilirsiniz.

* Psr F51 İçerisinde 120 ses ve 114 ritim bulunur. 

*Metronom özelliği sayesinde ölçüleri kaçırmazsınız..

*Özetle; yeni başlayanlar için öneriyoruz..

 

PSR F51 Paket İçeriği

1 Adet PSR F51 Org

1 Adet Adaptörü

1 Adet Org Kılıfı

 

Teknik Özellikler

Genişlik: 940 mm

Yükseklik: 109 mm

Derinlik: 306 mm

Ağırlık: 3,4 Kg

Tuş sayısı: 61 Tuş

hassasiyeti: Yok

Ekran: LED display

Dil: İngilizce

Ton Jenarasyonu Teknolojisi: AWM Stereo Sampling

Polifoni: 32 Ses Sayısı: 120

Reverb: Evet (Sabitlenmiş / Kontrol edilemeyen)

Chorus: Evet (Sabitlenmiş / Kontrol edilemeyen)

Sustain: Evet

Ritm Sayısı: 114

Şarkı Sayısı: 30

Metronom: Evet

Tempo Aralığı: 11 - 280

Transpoze: -12 > 0 / 0>+12

DC Girişi: 12V

Kulaklık girişi: Stereo MINI-Jack x 1