Yamaha EW300 76 Tuş Klavye

Marka : Yamaha
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺3.180,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.332,00(KDV Dahil)
₺293,73 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Yamaha EW300 76 Tuş Klavye

 

Yamaha EW300, Yamaha teknolojisi ile üretilen klavye dokunma duyarlı tuşlar ve etkileyici dinamik kontrol sağlar. 76-geniş tuşları ile dokunmaya duyarlı klavye ile daha karmaşık piyano parçaları maksimum dinamik ifade ile yönetilebilir. En ucuz yamaha EW300 fiyatı ve yamaha EW300 özellikleri yonkamuzikmarket.com'da

 

 

Özellikler

Daha geniş bir klavye ile daha geniş bir repertuar yelpazesi mümkün


Parmaklarınızın ucunda bulunan 76-geniş, dokunmaya duyarlı klavye ile daha karmaşık piyano parçaları maksimum dinamik ifade ile yönetilebilir.

Dokunmaya duyarlı tuşlar, etkileyici dinamik kontrol sağlar


Tuşları ağır bir şekilde oynatın ve daha yüksek ses tonları elde edersiniz veya daha sessiz sesler elde etmek için yumuşak bir şekilde çalarsınız. Dokunmaya duyarlı klavye, oyunlarınızın her nüansını doğru bir şekilde yansıtacak ve performanslarınızı müziksel olarak ifade edecek.

Bir enstrüman ne kadar iyi olursa, bize daha çok ilham verir.


Yamaha, hemen hemen her tür müzik aleti üretimi konusunda gurur duymaktadır. Bu enstrümanların sesini bir klavyede yeniden üretme söz konusu olduğunda, sonuçlar detaylı ve yüksek kalitededir.

PSR-EW300, herhangi bir müzik türünün keyfini çıkarmanızı sağlayacak kapsamlı bir 574 enstrüman Sesler kütüphanesine sahiptir.

Gerçek zamanlı destek bandı parçaları


165 otomatik eşlik Tarzları, çaldığınız akorlara dayalı gerçek zamanlı bant yedekleme parçaları sağlar.

"Başarıya Yönelik Tuşlar" ve diğer yerleşik dersler, oynamayı öğrenmeyi destekler

"Başarıya Yönelik Anahtarlar", Yamaha ile uzun yıllar boyunca paylaşılan öğretim tekniklerini temel alır. Kısa ve kolay, adım adım dersler sayesinde oyuncular tüm şarkıların nasıl çalınacağını öğrenirler.

Becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için, yeni "Dokunma Öğretmeni", gizemi dinamik ifadeyi öğrenmekten alır.

Yerleşik Şarkılar için müzik okumak için Şarkı Kitabını indirin


Şarkı Kitabı, yalnızca yerleşik Şarkılar'ın müzikal puanlarını değil, aynı zamanda resimler, sözlükler ve daha fazlası ile birlikte gelen dersler için ipuçları da içerir.

Şarkı Kitabını indir

Dijital efektler ve Master EQ kullanarak sesi ayarlayın

12 yeni Reverb etkisi, bir konser salonunda, küçük bir kulüpten veya katedralde olduğunuzu hissettiren oyununuza ortam katıyor. Koro, sıcaklık ekler ve sesi daha geniş yapar. Master EQ kulaklıktan, dahili hoparlörlerden veya harici bir ses sistemine bağlı olup olmamasına bağlı olarak en iyi sesi almak için kolayca ayarlanabilir.

Arpeggios, kolaylıkla karmaşık pasajlar yapmanıza izin verir

150 Arpeggio cümle arasından seçim yapın ve tek bir tuşa basarak zengin, müzikal pasajlar çalıyor olacaksınız. Profesyonel gibi görüneceksin!

Bir ortakla oynamak

 

Klavyeyi iki özdeş sektöre bölerek, ikili modu iki kişinin aynı enstrüman üzerinde birlikte oynamasına izin verir. Daha geniş 76 notlu klavye, her bir kişiye daha geniş bir alan sunuyor, böylece piyano çalmanın keyfini arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

En sevdiğin şarkılarla birlikte oyna


En sevdiğiniz müziği enstrümanın hoparlörlerinden duymak için taşınabilir müzik çalarınızı bağlayın. Birlikte oynayın ve gruba katıldığınızı hissedin!

Daha fazla eğlence için taşınabilir cihazlara veya bilgisayarlara bağlanın

 

USB TO HOST terminali, bir bilgisayara veya portatif bir cihaza bağlanmanızı ve ek bir arayüze ihtiyaç duymadan yüksek kalitede ses kaydetmenizi sağlar. App Store'dan çeşitli yaratıcı ve eğitici iOS uygulamaları mevcuttur.

* İOS cihaz bağlantısı için, "iPhone / iPad Bağlantı Kılavuzu" na bakın.