Shure BLX24E/SM58 EL Tipi Telsiz Kablosuz Mikrofon

Marka : Shure
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺5.652,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.960,00(KDV Dahil)
₺498,78 'den başlayan taksitlerle

 

  

Shure BLX24E/SM58 Kablosuz Telsiz EL Mikrofon


Shure Blx24e/sm58, shure blx serisi telsiz mikrofon kategorisinde yer alan sm58 el tipi mikrofon ile BLX2 alıcı sistem ile set haline gelen shure kablosuz mikrofon setidir.En ucuz shure blx24e/sm58 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Ortalama 150 metre çekim menzili olan blx24e/sm58 shure profesyonel kablosuz mikrofon sistemler içerisinde kardioid dinamik mikrofon kapsüle sahip olan ve çok fazla tercih edilen mikrofon modelidir.


Shure BLX24E/SM58 Genel Özellikler


Şarkıcılar özgürlüğünü tadını çıkarın!

Kullanıcı dostu, yüksek performanslı kablosuz sistem

Entegre SM58 kardioid dinamik mikrofon kapsülü ile

BLX2 / SM58 el vericisi

BLX4 alıcı

  

Kablosuz Mikrofon Nedir?

Kablosuz mikrofonlar, alıcı bir sistem ile kombine edilmiş verici mikrofonlar ile set haline getirilen her hangi bir kablo bağlantısı ile sisteme bağlı kalmayan mikrofon modelidir. Gelişen teknoloji ve çoğalan mikrofon uygulama yerleri kablosuz mikrofonları son zamanların en çok ihtiyaç duyulan mikrofonları haline getirmiştir.

  

Shure Kablosuz Mikrofon Nasıl?

Shure kablosuz mikrofonlar, hem çekim mesafesi hem de karşıya ilettiği ses kalitesi sebebi ile kablosuz mikrofonlar içerisin de çok fazla tercih edilmektedir. Geniş kapsamlı konferans salonları ya da kalabalık bir düğün salonu, sorunsuz kullanacağı shure telsiz mikrofonları muhakkak ki ilk tercihleri arasına almalıdır.

Benzer Ürünler