Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü

Marka : Mackie
İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺2.284,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.473,29(KDV Dahil)
₺185,57 'den başlayan taksitlerle

 

  

Mackie CR4 Aktif Multimedya Stüdyo Referans Monitörü


Mackie cr4, fiyat performans açısında aldığı olumlu yorumları hak eden 50 watt güç kapasitesi ile mackie multimedya referans monitörüdür En ucuz mackie cr4 fiyatı ve mackie cr4 inceleme yonkamuzikmarket.com'da.  Mackıe CR4 Stüdyo monitör seti içerisinde 1 aktif ve 1 pasif monitör bulunur.Pasif olan aktif olan monitöre bağlanır. Sipariş verdiğiniz de çift halinde gönderilir.


Özellikleri


Aktif & Passif Studio Monitör seti

4" LF + 0,75" HF Total 50 Watt

60Hz-20kHz (-10dB)

100B SPL @ 1kHz/1 meter

 

Kutu İçeriği:

1 aktif + 1 pasif monitör set

Bas emici sünger

1 ad. Rca+ 3.5 mm Bilgisayar bağlantı

1 ad. 3.5 mm + 6.3 mm Jak Kablo


Stüdyo Monitör Nedir?


Stüdyo monitörleri, profesyonel detaylı stüdyolar da ya da ev stüdyoların da kayıt uygulamaları için olmazsa olmaz stüdyo ekipmanlarındandır. Aktif yani amplifikatörleri içerisin de olan bu monitör ürünleri kendinden amfilidir ve stüdyo kayıtlarını refere etmektedir. 


Nasıl Bir Stüdyo Monitör Hoparlör Almalıyım?


Nasıl bir stüdyo monitör almalıyım sorusunun mutlak ilk kriteri kullanacağınız odanın büyüklüğüdür. Şayet oda büyüklüğünüz 40 metreden daha küçük ise Mackie CR4 işinizi harkulade görecektir.  En iyisi diyemeyiz ama bu fiyat aralığın da en iyisi diyebiliriz.


En Kaliteli Stüdyo Monitör Hoparlör Hangisidir ?


Sizler de bilirsiniz ki sektörümüz de hep daha iyisi vardır. Orta bir bütçe ile yola çıktı isek ve bütçemiz 700-800 arası ise fiyat / performans açısından size ilk önerimiz Mackie CR4 olacaktır. Mackie CR4 hem ses kombinasyonu hem de uygun fiyat avantajı ile sanıyoruz ki en alınası ürün olacaktır.

Benzer Ürünler