Kalimba

Kalimba olarak adlandırılan ve tuşlu çalgılar arasında günümüzün en revaçta ürünü olan bu enstrümana diğer bir ismi olan başparmak piyanosu diyebiliriz. basit gibi görünse de birçok müzikal gösteri ve müzik sektöründe aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak, Türkiye de son zamanlarda çok ilgi gören bu ürünün en etkili özelliği, orijinal bir ses tonunun olması ve herkes tarafından kolayca çalınıyor olabilmesi diyebiliriz. Ek olarak, birçok ailenin çocuklarının belli başlı teknolojik aletlerden uzak durup kalimba ve kalimba benzeri tuşu müzik aletlerine merak sarmasını istiyor. İşte bu noktada, uygun fiyat ve çekici bir dış görünüşe olan bu müzik aleti oldukça çok tutulmaktadır. Özelliklere gelecek olursak, 7 tuşlu ve 17 tuşlu kalimba olmak üzere 2 farklı modeli vardır. Her model için, özel işlemeli anahtarlar sahip olan, hoş ve zarif bir tasarımıyla beraber satılmaktadır. Ek olarak, görünüm olarak farklı renk seçenekleri olan bu ürünün, ham madde yönünden özenle üretilmektedir. Ham maddesine bakacak olursak, genellikle maun ağacı ve akça ağaç kullanılmaktadır. İçeriğe göz gezdirecek olursak, Kalimba satın aldıktan sonra yanında 1 adet çekiç, 1 adet taşıma çantası ve 1 adet kalimba olmak üzere evinize gelmektedir.

Kalimba Fiyatı

Kalimba fiyatı için piyasaya göz atacak olursanız, ham madde ve markanın bu noktada etkili olduğunu göreceksinizdir. Öncelikle, kalite olarak dikkat etmeniz gereken bu enstrüman, her hangi bir üretim hatası veya hasar alması durumunda ses kalitesinde kayıp yaşayabilirsiniz. Bunun için, kaliteli ve sağlam ürün seçmenizde oldukça fazla fayda vardır diyebiliriz. Diğer yandan, üzerindeki nota işlemesi ve numaralandırma yönetimiyle daha hızlı öğrenebilir, kendinizi geliştirirken normalden daha fazla yol katabilirsiniz. Bu başlığa son olarak, bu kategoride satın alacağınız başparmak piyanolar için son kalite ve siz değerli müşterilerimiz için uygun ödeme seçenekleri sizi beklemektedir.

Tüm makaleye son olarak, bu makalede kalimba modelleri ve kalimba fiyatı hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Ek olarak, satın alma işlemi öncesi ve sonrası için şirketimizin siz değerli müşterilere uyguladığı güven politikamızdan sizde yararlanabilirsiniz.