Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon

Marka : Akg
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺884,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺680,00(KDV Dahil)
₺85,65 'den başlayan taksitlerle

 

 

Akg P5S Profesyonel Kablolu Mikrofon

 

Akg P5S mikrofon vokallere özel tasarım ile tam bir profesyonel mikrofon modelidir. Ultra sağlamlık ile zorlu sahne performanslarının üstesinden gelebilmektedir. Ayırca yüksek performanslı dinamik mikrofon, vokaller için güçlü bir ses sağlamaktadır. Diğer yandan süper kardioit kutuplu desen sayesinde çok sesli sahnelerde bile ortam seslerini ve statik sesini bloke ederek yüksek sinyal kazancı sağlamaktadır. 

Mikrofon rüzgar seslerini bloke etmek ile birlikte patlama seslerini de engellemektedir. Canlı sahne performanslarında kullanılmak için birebirdir. Vokaller için ise tercihte ilk sırada diyebiliriz. 


Akg P5S Mikrofon Özellikleri 

Akg P5S mikrofon özellikleri kısmında vokaller için dizayn edilmiş cihaz en çok tercih edilen mikrofon olmayı başarmıştır. Teknik özelliklerinde pres döküm metal gövdesi, iç tel örgü koruma kapağı, güçlü tel örgü kaplama kapağı, rüzgar ve patlama seslerini engelleyici, giriş tipi  balanslı xlr olmak üzere spesifik özelliklere sahiptir. 

Genel olarak canlı performanslarda sanatçılar ve vokaller için birebir olan mikrofon her açıdan da benzersiz özellikler sağlamaktadır. Mikrofon her zorlu koşula göre tasarlanmış ve profesyonel anlamda ses alma konusunda da sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.


Diğer Özellikleri

Açma / kapama düğmeli

yüksek performanslı dinamik mikrofon

40 - 20000 Hz Hassasiyet

2.5 mV / Pa Elektrik

empedansı: 580 Ohm

Türü: Kardioid